SteelSeries Arctis 3 Oyunlar İçin Equalizer Ayarı Nasıl Olmalı?

Yerli padawan

Kilopat
Daha fazla  
Daha iyi ses performansı, ince sesleri almak, ses kasmak için hangi ayarları yapmalıyım? 7.1 desteği açılmalı mı? Bu arada mikrofon gürültü ayarları nasıl olmalı paylaşırsanız sevinirim. Bilgisayarıma format attım ve ayarlarım gitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
7.1 açıp açmamak sana kalmış. Stereo ile daha iyi ses kasıldığından kullanmıyordum.

Screenshot_4.png

Ben uğraşmadım o kadar detaylı. Performance modu yeterli gelmişti. Mikrofon sesim iyi olduğu için o şekilde kullanıyorum. Hiç ellemedim onları.
Merhaba Jira! Benim bir sorum olacaktı :D Steelseries Arctis 3 aldım 2 gün oldu ama mikrofon dış sesleri alıyor, ne yapmam lazım sence? Parmağımı şıklatınca çok güzel alıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Nagu Yukarıda attığım görselde, sağ tarafta mikrofon için ayarlar var. Onları kendinize göre ayarlayıp deneyin. Eğer mikrofonun dibinde ses yapılmıyorsa dış sesleri kesinlikle almıyor. Sesi karşıya çok temiz iletiyor. Bizzat deneyimledim.

@Nagu Yukarıda attığım görselde, sağ tarafta mikrofon için ayarlar var. Onları kendinize göre ayarlayıp deneyin. Eğer mikrofonun dibinde ses yapılmıyorsa dış sesleri kesinlikle almıyor. Sesi karşıya çok temiz iletiyor. Bizzat deneyimledim.
Hocam merhabalar. Arctis 3 sahibiyim ve 2 ay öncesine göre gayet iyi bir performans alıyordum. Ancak format atmaya karar verdiğimde bir cızırtı sorunu olduğunu tespit ettim. Sesler aşırı fazla ve kalitesiz gelmeye başladı. Örnek verecek olursak müzik dinlerken hep bir cızırtı oluyor yükses ses'de. Bir de Windows'un ses açıp kapama kısmın'da azaltıp çoğaltırken yada basılı tutarak spam yaparken dıt dıt dıt diye cızırtı geliyor. Bu sorunun çözümünü biliyor musunuz acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı