SteelSeries Arctis 3'den Gamepower Luna 7.1 PRO Geçmek Mantıklı Mı?

Hocam Engine desteği kesildiği için sesler çok net değil. O sebeple sordum.
O zaman durum farklı fakat yeni kulaklık almayı düşünüyorsan Logitech, Steelseries vb. markalardan şaşma.
İsterlerse dünyanın en iyi ses kalitesine sahip kulaklığı çıkarsınlar, 1-2 ay sonra bozuk kulaklık tutuyor olursun elinde.

Engine 3 kullanma zaten. Bende de aynı kulaklık var hiç o işlere girmedim. Sonra bir şeylere karışıyor ve sesi berbat ediyor. Müzik performansı güzel ve her türlü sesi ayırt edebiliyorsun, ses seviyesi desen maksimuma alamıyorum rahatsız ediyor. Tabii kulaklık kullana kullana yıprandı ama hala iyi iş görüyor. Gamepower'a geçmek daha çok downgrade olur. 7.1 de gereksiz, stereo sesle de gayet iyi ses kasılıyor. 7.1 açınca ses tuhaf oluyor.

Engine 3 kullanma zaten. Bende de aynı kulaklık var hiç o işlere girmedim. Sonra bir şeylere karışıyor ve sesi berbat ediyor. Müzik performansı güzel ve her türlü sesi ayırt edebiliyorsun, ses seviyesi desen maksimuma alamıyorum rahatsız ediyor. Tabii kulaklık kullana kullana yıprandı ama hala iyi iş görüyor. Gamepower'a geçmek daha çok downgrade olur. 7.1 de gereksiz, stereo sesle de gayet iyi ses kasılıyor. 7.1 açınca ses tuhaf oluyor.
Anladım hocam sağ olun. Peki siz kulaklığın ses performansını arttırmak için bir şey yaptınız mı?

Anladım hocam sağ olun. Peki siz kulaklığın ses performansını arttırmak için bir şey yaptınız mı?
Kulaklığın ses performansı takılan cihazlara göre oldukça değişiklik gösterebiliyor gözlemlediğim kadarıyla. Ses adına yaptığım tek şey kulaklığı kasanın arka ses portuna takmak, çünkü ön portta ses kalitesi düşüyor. Anakarttaki ses yongası da iyi bir şeyse daha da bir şey yapmaya gerek kalmıyor. Ha ayrıyeten ekolayzer ayarı yapılsa ne olur bilmiyorum, ben yapmadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı