SteelSeries Arctis 5 2019 Edition Nasıldır?

|.naVih

Kilopat
Yer
Orta Dünya
Daha fazla  
Meslek
Valar
Arkadaşlar aklımda bu kulaklığı almak var. Sizce bu kulaklık nasıldır, artı ve eksi yönleri nelerdir? Kullanım alanı çoğunluk FPS oyunları için olacak. Veya sizin önereceğiniz başka kulaklık var mı? Bütçe olarak da bu kulaklıkla aynı bütçe veya azıcık yukarısı olursa sevinirim.

Fps oyunları için sizi üzmeyecektir. Eskiden CS:GO oynarken adamların yerini tak diye saptayabiliyordum. Aynı şekilde PUBG'de falan da.
Ben de öyle olacağını düşünüyorum ama internette bazı yerlere baktığımda çok kötü aldığıma pişman oldum diyen de var. Ayrıca kulaklık 7.1 değil mi ?

Ben de öyle olacağını düşünüyorum ama internette bazı yerlere baktığımda çok kötü aldığıma pişman oldum diyen de var. Ayrıca kulaklık 7.1 değil mi ?
Evet 7.1 var. Bence kulaklığın 2 eksi yanı var biri bassların biraz güçsüz olması diğeri de kablonun biraz narin olması fakat artıları daha çok olduğu için onlara çok takılmıyorum bile. Şu chatmix ayarı gerçekten çok işe yarıyor ve ses kalitesi çok iyi üstelik rahat. Şu günlerde aralıksız 12 saatten fazla taktığım oluyor herhangi bir rahatsız etme durumu yok.

Geri
Yukarı