Çözüldü SteelSeries Arctis 5 Mikrofon Çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Barış Ateş

Hectopat
Daha fazla  
Dün gece çalışan mikrofon bu sabah çalışmamaya başladı. Kulaklık çalışıyor ses geliyor ancak mikrofondan tık yok başka cihazlarda denedim. Mikrofonum çalışıyor ancak bilgisayarımda çalışmıyor. Windows'un gizlilik ayarları açık ve mikrofonum varsayılan olarak belirlendi. Ayrıca Engine 3 programını çok kez kaldırıp tekrar yükledim. Aygıt yöneticisinden silip yükledim ancak yine de çalışmıyor yardım ederseniz gerçekten çok sevinirim.
Sorunun çözümünü buldum. Öncelikle denetim masasından donanım ve sese girip aygıtlar ve yazıcılara tıklıyoruz. Ardından Arctis 5'İn üzerine sağ tık yapıp aygıtı kaldır diyoruz. Sonrasında kulaklığı bilgisayardan çıkarıp engine 3'ü siliyoruz. Bilgisayara res atıp tekrar yüklüyoruz. Ben bu şekilde çözdüm durumu.
Sorunun çözümünü buldum. Öncelikle denetim masasından donanım ve sese girip aygıtlar ve yazıcılara tıklıyoruz. Ardından Arctis 5'i̇n üzerine sağ tık yapıp aygıtı kaldır diyoruz. Sonrasında kulaklığı bilgisayardan çıkarıp Engine 3'ü siliyoruz. Bilgisayara res atıp tekrar yüklüyoruz. Ben bu şekilde çözdüm durumu.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı