SteelSeries Arctis 5 Nasıldır?

ArdaY.

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Çok uygun fiyatlı aslında biraz fiyat konusunda garip gelen bir site buldum. Fiyat fazla ucuz geldi almayı düşünüyorum fakat şüpheleniyorum ucuz olma sebebi 2. el ise sıkıntı bana sıfır lazım bir bakarsanız sevinirim ve bu kulaklığın ne gibi özellikleri vardır?

SteelSeries Arctis 5

Son düzenleyen: Moderatör:
Shipping & Fee Details
Price $74.99
AmazonGlobal Shipping + $10.80
Estimated Import Fees Deposit + $15.00
Total $100.79

Ürün yeni, 2. el veya refurbished değil anladığım kadarıyla.

Kulaklıkta dahili ses kartı var. 7.1 sanal performansı çok başarılı. Kulaklık kısımları deri değil, bezden. Bu sayede terleme, baskı yapmıyor ve çatlama, yırtılma derdi yok.

Kulaklık çok hafif. 7-8 saat kafamda duruyor ve hiç ağrıtma yapmadı. Kafa bandı var. Ona göre kafana daha rahat oturması için ayar yapabiliyorsun ve ayrıca yıkanabilir olduğu için, temizlik açısından avantajlı.

Mikrofonunu gizlemek için haznesi var ve ayrıca mikrofonu pasif etmek için düğme yapmışlar.

Chat/Mix denilen bir kontrol mekanizması var. Game kısmına çevirdiğinde, chatte konuşan arkadaşlarının sesi azalıyor, chat kısmına çevirdiğinde ise oyunun sesi azalıyor. İyi düşünülmüş bir özellik.

Ledleri çok canlı ve efekt çeşitliliği çok fazla. Estetik açısından hoş duruyor.

Kulaklık kısımları içe doğru dönebiliyor, hareket kısıtlılığı yok.

Malzeme kalitesi çok iyi. Hafif ve sağlam bir çelik şasesi var.

Özet: Kesinlikle öneririm, kendim kullanıyorum.

Ekleme: Linkini attığın ürün sıfır ve satıcısı bizzat SteelSeries'in kendisi. Hiçbir problem çıkmaz. Yalnız, ürün 2019 Edition. 2018 modelinden tek farkı; DTS surround desteğinin V2.0'a güncellenmiş olması ve kulaklık üzerindeki "SteelSeries" yazısının ışığı yansıtmaması. Bu sebeple, eğer ekonomik kısıtlılık yoksa burayı önerebilirim: SteelSeries Arctis 5 USB RGB Oyuncu Kulaklığı 7.1 Fiyatı

Hem Türkiye içinde olur hem de daha erken eline ulaşır. Eğer zaman önemli değil ve "SteelSeries" yazısının yanmamasına takılmam diyorsan, Amazon'dan satın alabilirsin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı