SteelSeries Arctis 7+ alınır mı?

Yaqiz

Decapat
Birkac ay kadar once SteelSeries Arctis 7+ ve Arctis 7P+ piyasaya suruldu. YouTube'da veya internet sitelerinde bu iki kulaklık hakkinda hiçbir bilgi yok. SteelSeries'in kendi sitesinde Arctis 7+'yi gordum ve cok hosuma gitti. 30 saatten fazla dayanabilen bir kulaklık ve ayni zamanda multi-platform ozelligi var yani her cihaza USB-C dongle sayesinde baglanabiliyoruz. Fakat bilgisayara baklarken dongle USB-C oldugundan kutusundan cikan USB-C to USB adaptoruyle kullanabiliyoruz. Sizin bu kulakliklar ile ilgili fikirleriniz nelerdir? Bu kulakligi kullanan var midir?

Bende wireless kulaklık arayışındayım. Bu kulaklığa sıcak bakıyorum. Fikri olan varsa ben de takipteyim

Bende wireless kulaklık arayışındayım. Bu kulaklığa sıcak bakıyorum. Fikri olan varsa ben de takipteyim
Hocam yeni diye Turkiye'de pek populer degil. Ben Steelseries discordlarinda birkac yabanciya sordum baya kisi memnunum diyor. Ustelik 30 saat gidiyor. Sanirim bu kulakligi alacagim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…