SteelSeries Arctis 7 cızırtı sorunu

hasanguran

Hectopat
Merhabalar, başlıkta da belirttiğim gibi Artctis 7 kulaklıkta "Game" modun da iken SteelSeries Engine 3 uygulamasın da kendi sesimi test ederken cızırtı sesi geliyor. (Ses ayarı en yüksekte) ancak "chat" moduna aldığım da gayet güzel bir şekilde çalışıyor. Bunun olayı nedir? Ben bir türlü çözemedim, oynarken "Game" moduna alacağım için sürekli bu şekil de cızırtı olacak mı? Yoksa düzeliyor mu? Bir şekilde bu cızırtıyı nasıl düzeltebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bende de wierless da iken normal kullanımda veya müzik dinlerken sesler cızırdıyor bozuluyor daha yeni aldım bir sürü yöntem denedim fakat düzeltemedim telefon vb şeyler wierless ı etkiliyor mudur eğer etkiliyor Arctis 1 vardı wierless onda hiç böyle bir problem olmadı.

Bende de wierless da iken normal kullanımda veya müzik dinlerken sesler cızırdıyor bozuluyor daha yeni aldım bir sürü yöntem denedim fakat düzeltemedim telefon vb şeyler wierless ı etkiliyor mudur eğer etkiliyor Arctis 1 vardı wierless onda hiç böyle bir problem olmadı.

Sağdaki tekerleği yukar aşağı yap ortaya al öyle dene bir de.

Yeni konular

Geri
Yukarı