SteelSeries Arctis 9 açılmıyor

Arenx

Hectopat
Daha fazla  
Kulaklığım sapasağlam bir şekilde masamda dururken yemek yemeğe gittim ve geldiğimde beklemekten kapanmıştı. Açmaya çalışınca açılmadı ve normalde açma tuşuna basınca çıkan beyaz ışık yerine bir kez yanıp sönen kırmızı ışık ile karşılaştım ardından da kulaklık kapandı. Kulaklığı açma-kapama tuşuna basarak bir türlü açamadım. Şarjı bitmiş olabilir diyerek kablosunu taktım ve açmayı tekrar denediğimde bu sefer kulaklık açıldı ama açılış sesi çıkartmadı ve vericisine bağlanmadı ve şarjı bitmemişti çünkü kabloyu takınca yeşil ışık yandı yani şarjı %50'den fazlaydı. Kabloyu tekrar çıkartıp yine açmayı denediğimde yine açılmadı. Kulaklık pedinin altındaki sıfırlama tuşunu da bu aşamalar arasında birkaç kez denedim. Şu an kulaklık şarjı dolu olsa bile açma kapama tuşuna basınca açılmıyor bir adet kırmızı ışık yanıp sönüyor sonra kapanıyor. Eğer kabloyu takarsam açılıyor ama açılma sesi çıkartmıyor ve sonrasında eğer Bluetooth modunu açarsam açılıyor hatta cihaza Bluetooth üzerinden bağlanıyor ve ses veriyor. Ama alıcısına hiçbir şekilde bağlanmıyor (yeniden eşleştirmeyi hem normal hem de kabloyu takıp Engine yazılımı üzerinden de denedim 1 kez bağlandı 1 saniye geçmeden bağlantı yeniden koptu). Önerisi olan var mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı