SteelSeries Arctis 9 Wireless vs 7+ Plus Wireless

Merdo44

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Özellikle kablosuz ve kulaklığın uzun süre gitmesini istiyorum. SteelSeries klavye, mouse ve mouse padim de var. 7+ daha yeni çıkan ve USB-C ile şarj edilebiliyor, 9 ise Bluetooth ile kullanılıyor. Yeni çıktığı ve Type-C ile şarj edildiği için 9'dan daha mı iyi? Sizce hangisini almam daha mantıklı olur?

Merhaba. Özellikle kablosuz ve kulaklığın uzun süre gitmesini istiyorum. SteelSeries klavye, mouse ve mouse padim de var. 7+ daha yeni çıkan ve USB-C ile şarj edilebiliyor, 9 ise Bluetooth ile kullanılıyor. Yeni çıktığı ve Type-C ile şarj edildiği için 9'dan daha mı iyi? Sizce hangisini almam daha mantıklı olur?

Hocam hangisini aldınız?

Hocam hangisini aldınız?

Aslın Amazon'dan üzerinden Artics 9 aldım elime ulaştığı sağ kulaklık tarafından ses az ve 2 taraftada kulaklığın kendi sesini yükselttiğinde parazit sesi geliyordu. Bende değişim istedim. Sonra yenisi geldi yine aynı sorun vardı. İade ettim Hepsiburada üzerinden aldım yine aynı sorun vardı. Son olarak iade ettim ve Logitech G733 aldım. Bilmiyorum sen yaşar mısın ama 3'ündede aynı sorun vardı. Bir de 9'un kulaklık pedleri çok iyi olsa da yumuşak olduğu ve basın uyguladığı için ses sürücülerine kulağım deyiyordu ve bir süre sonra acıtmya başladı. Sosyalde böyle bir konu açan kullanıcı vardı. Hem G733'ü hem de Arctis 9'u kullandım kesinlikle Arctis 9 ses kalitesi olarak çok iyi. Alacaksan 9'u öneririm. Ama bu sorunları yaşar mısın orasını bilemem.

Geri
Yukarı