SteelSeries Arctis Nova 7 vs Nova 4

ew0xx

Femtopat
Daha fazla  
SteelSeries Arctis Nova 7/7X veya nova 4/4X bu iki kulaklıktan birini almayı düşünüyorum. Bluetooth olmasında dolayı nova 7X almayı düşünüyorum şu anda ama nova 4 daha yeni çıktı ve teknik özelllikleri arasında Nova 7'nin kleer teknolojisini, nova 4'ün ise RF teknolojisini kullandıgını gördüm bir sitede. Rf Gaming için daha iyi, düşük gecikme deniyor. Genellikle CS:GO R6 gibi FPS oyunları oynuyorum. Bluetooth'tan vazgeçip sırf RF için nova 4 mü almalıyım yoksa Nova 7 mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sitenin/kaynağın linkini atma şansınız var mı? Bende şu an nova 4X ile nova 7X arasındayım eğer o olay doğru ise nova 4X alacağım.

Hocam sitenin/kaynağın linkini atma şansınız var mı? Bende şu an nova 4X ile nova 7X arasındayım eğer o olay doğru ise nova 4X alacağım.
Amazondaki açıklama kısmında yazıyordu o bilgi ben indirimden 7X almıştım gayet memnunum şuanda aslında ilk 4x aldım baktım kulaklık sardı telefona da bağlamak istedim iade edip 7x aldım tavsiye ederim ama indirim kovalayın bence

Nova 4 ile Nova 7 arasında kaldıktan sonra kulaklığın aslında dışarıda da kullanılabileceğini farkettim (metroda, otobüste vb. kullandım). Arkadaşım satın aldığı için ondan deneme şansım oldu. Bir oyuncu kulaklığı olmasına rağmen oldukça hafif ve taşınabilir, dışarıda günlük de kullanabilirsiniz. O nedenle Nova 7'yi tercih ettim.

IMG_4141.jpg

Bendeki mavi olan 7P (PlayStation) versiyonu (PC ve telefonda da çalışıyor tabii ki). Bu kulaklık Xbox'a bağlanamıyor. Standart sürümü 7 de Xbox'a bağlanamıyor. Her şeyle uyumlu versiyonu 7X (Xbox, PlayStation, PC, Telefon) ama ben biraz daha uygun fiyata alabildiğim için 7P aldım. Eğer fiyatlar aynıysa kesinlikle 7X'i tercih edin.

IMG_4128.jpg
IMG_4131.jpg
IMG_4132.jpg

Nova 4 ile Nova 7 arasında kaldıktan sonra kulaklığın aslında dışarıda da kullanılabileceğini farkettim (metroda, otobüste vb. kullandım). Arkadaşım satın aldığı için ondan deneme şansım oldu. Bir oyuncu kulaklığı olmasına rağmen oldukça hafif ve taşınabilir, dışarıda günlük de kullanabilirsiniz. O nedenle Nova 7'yi tercih ettim.

Eki Görüntüle 2005996

Bendeki mavi olan 7P (PlayStation) versiyonu (PC ve telefonda da çalışıyor tabii ki). Bu kulaklık Xbox'a bağlanamıyor. Standart sürümü 7 de Xbox'a bağlanamıyor. Her şeyle uyumlu versiyonu 7X (Xbox, PlayStation, PC, Telefon) ama ben biraz daha uygun fiyata alabildiğim için 7P aldım. Eğer fiyatlar aynıysa kesinlikle 7X'i tercih edin.

Eki Görüntüle 2005989Eki Görüntüle 2005990Eki Görüntüle 2005994
hocam merhabalar. Deneyimlerinizi aktarır mısınız? Ses kalitesi özellikle müziklerde nasıl?

Geri
Yukarı