Çözüldü SteelSeries Arctis Nova 7 Wireless çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EsDeatH2

Decapat
Daha fazla  
İçeriye salona gittim ve kulaklığım kapsama alanından çıktı. Tekrar açıp bağlamaya çalışırken ışığın yanmadığını gördüm. Ne Wireless çalışıyor ne de Bluetooth çalışıyor, sadece AUX girişi ile kullanabiliyor. Çözümünü bulamadım. Yardım edebilir misiniz?

Sorunu hallettin mi, hallettiysen nasıl yaptın anlatır mısın? Aynısı az önce benim de başıma geldi ve ne yapacağım hakkında fikrim yok.

İyi akşamlar arkadaşlar. Aynı sorunu bende yaşadım. Odamdan mutfağa geçtim ve bluetootha bağlanacaktım ve cihaz aniden kapandı. Sorunu çözdüyseniz nasıl olduğunu anlatabilir misiniz?

Çözümü buldum arkadaşlar. Sağ kulak pedini çıkartıp alt kısımdaki deliğe normal iğneyi sokup 1 saniye bekleyip sıfırlayabilirsiniz.

Çözüm

Keşke çok önceden bulabilseydim çözümü ürünü iade ettim neyse onun sayesinde istediğim başka bir şey aldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…