SteelSeries Arctis RAW Ses Sorunu

Laegon

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Herkese iyi akşamlar ben yeni sistem topladım eskiden laptop kullanıyordum, SteelSeries Arctis RAW kulaklığı kullanıcısıyım laptopumda çok keyif alarak kullandığım kulaklığım topladığım bilgisayarda çok kötü çalışıyor. Mikrofon cızırtı yapıyor müzik dinlerken sesi eskiye göre az çıkıyor ses kartımı da güncelledim fakat problemim çözülmedi bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Herkese iyi akşamlar ben yeni sistem topladım eskiden laptop kullanıyordum, SteelSeries Arctis RAW kulaklığı kullanıcısıyım laptopumda çok keyif alarak kullandığım kulaklığım topladığım bilgisayarda çok kötü çalışıyor. Mikrofon cızırtı yapıyor müzik dinlerken sesi eskiye göre az çıkıyor ses kartımı da güncelledim fakat problemim çözülmedi bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.
Ana kartın kulaklık jakında sorun olabilir, varsa başka bir bilgisayar veya telefonda deneyip bak durum aynı mı diye.

Bu tip sorunlar genellikle ön port jaklerinde gözüküyor. Ancak siz ses kartını da değiştirmişsiniz. Başka bir cihazda deneme şansınız var mı acaba? O cihazda da sorun devam ederse kulaklık sıkıntılı.

Geri
Yukarı