SteelSeries Artics 5 alınır mı?

Bütçe
900-1200

freudy

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Önümüzdeki günlerde SteelSeries Artics 5 almayı planlıyorum. Ancak bu kulaklık hakkında eğer varsa kullanıcı deneyimlerinizi ve belirtmek istediğiniz (+) ve (-) yönleri merak ediyorum.

Bu kulaklık haricinde donanım ve fiyat olarak muadil önerebileceğiniz kulaklıklar varsa belirtebilirsiniz.

Teşekkürler.

+Kulaklık öncelikle rahat ve yaz aylarında terletmiyor.
+Discord uygulaması ile chatmix oyunlarda kolaylık sağlıyor.
+Uygulaması kolay ve stabil çalışıyor.
+Pedleri ve kablosu değiştirilebilir yapıda. Kablo ince ve esnek yapıda.
+Mikrofon kalitesi iyi düzeyde ve tak çıkar olmaması avantaj.
-En sorunlu tarafı kulaklık tarafında ki kablo girişi. Sol omuza çok temas ettiği için deforme olup, dip ses ve cızırtıya sebep oluyor.
-1 sene kullanımda kafa lastiği biraz esneme yapıyor.
-Biraz daha iyi kulaklıkları deneme imkanınız olduysa (HyperX Cloud 2) ses kalitesi bir tık geri kalabilir.
-Şu anki fiyatını hak etmiyor.

Benim kullanım tecrübelerim bunlar. 7+1 özelliğini kullanmağım için eklemedim. Eksi olarak yazdığım kafa lastiği ve kablo sorununun bir şekilde önüne geçip çözüm bulunabilir. Ses kalitesi olarak asla üzmez. Demek istediğim rakiplerinin ses kalitesi biraz daha iyi fakat kulak pedleri ve kablosunun değiştirebilir olması, mikrofon gizleme, chatmix ile rakiplerinin önüne geçiyor. Dediğim gibi fiyatı rakiplerine göre çok gereksiz arttı. Biraz daha ekleyip Wireless özellikli kulaklık alınabilir.

Geri
Yukarı