SteelSeries Artics 7 Plus açılmıyor

AFAN

Hectopat
Sanırım şarjı azaldı ve aniden kapandı. Kırmızı yanıyordu şarja taktım ve tuşa 5 sanıye basılı tutunca açılmıyor. 1 saat gibi bir süre geçti ve hala açılmıyor. Uygulamasında da reconnet headseat yazıyor. Şarj oldugu gözükmüyor. Sebebini bilen var mı?

Hocam aynısı bende oldu kulaklığın pedlerini çıkartın resetleme yerine iğne veya simkart çıkarıcı ile bastırın düzeliyor.

Hocam aynısı bende oldu kulaklığın pedlerini çıkartın resetleme yerine iğne veya simkart çıkarıcı ile bastırın düzeliyor.

Şu an tam onu yaptım 5 6 kere ama olmadı kablolar takılı değilken mi yapmak lazım kürdanla yapıyorum.

Hocam Allah razı olsun vallaha düzeldi üstüne bir de şarj olmuş dünden beri takılı oldugu için çok sağ olun

Son düzenleme:
Şu an tam onu yaptım 5 6 kere ama olmadı kablolar takılı değilken mi yapmak lazım kürdanla yapıyorum.

Hocam Allah razı olsun vallaha düzeldi üstüne bir de şarj olmuş dünden beri takılı oldugu için çok sağ olun.

Ne demek çözüldü olarak işaretlerseniz sevinirim.

Geri
Yukarı