SteelSeries Prime FPS alınır mı?

Bütçe
500

Alınabilir. Ben kendisiyle malzeme kalitesi noktasında sorun yaşamıştım ama sorun yaşayan başka birini görmedim. Fare tekerleğiyle sorun yaşayan birini gördüm o kadar.

Bakmak istersen incelememe de bakabilirsin.

Alınabilir. Ben kendisiyle malzeme kalitesi noktasında sorun yaşamıştım ama sorun yaşayan başka birini görmedim. Fare tekerleğiyle sorun yaşayan birini gördüm o kadar.

Yani 2 kişinin sorun yaşamasıyla kötü olmuyor. Her ürünü beğenmeyen ve sorun yaşayan olabilir.

Yani 2 kişinin sorun yaşamasıyla kötü olmuyor. Her ürünü beğenmeyen ve sorun yaşayan olabilir.

Ben de kötü demedim hocam zaten. Böyle bir durum olduğunu ama sadece ben ve başka bir kişinin sorun yaşadığını belirttim.

500 lira için çok sağlam bir fare. Özellikle 1-1.5 yıl önce 700'e aldığım düşünülürse.

Micro USB olması çok kötü.

Bu fiyata çok iyi mouse bende kullanıyorum 2 aydır herhangi bir sorun yaşamadım ama terleme sıkıntısı var bunu bende yaşıyorum maalesef onun haricinde alınır.

Claw tutulur mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı