SteelSeries Prime Mini Wireless geç bağlantı

halilyurt

Centipat
Daha fazla  
SteelSeries Prime mini Wireless farem var fakat bilgisayarı her kapatıp açtığımda Dongle'ı tak çıkar yapmazsam 5 dakikada anca bağlanıyor. Bunun sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
SteelSeries Prime mini Wireless farem var fakat bilgisayarı her kapatıp açtığımda Dongle'ı tak çıkar yapmazsam 5 dakikada anca bağlanıyor. Bunun sebebi nedir?

Güncellemelerini yaptınız mı hocam farenin?

Aldığınızdan beri yani en baştan beri böyle mi? Yoksa bir süre sonradan mı olmaya başladı. Yüksek ihtimalle bilgisayarınız açıldıktan sonraki beklediğiniz o süre uygulamanın açılması ve bilgisayarın fareyi algıladığı süre.

Aldığınızdan beri yani en baştan beri böyle mi? Yoksa bir süre sonradan mı olmaya başladı. Yüksek ihtimalle bilgisayarınız açıldıktan sonraki beklediğiniz o süre uygulamanın açılması ve bilgisayarın fareyi algıladığı süre.
Aldığımdan beri böyle hocam maalesef zaten 3 haftadır elimde güncellemeyle düzelir diyorum fakat güncelleme gelmedi ben de sorayım dedim

Aldığımdan beri böyle hocam maalesef zaten 3 haftadır elimde güncellemeyle düzelir diyorum fakat güncelleme gelmedi ben de sorayım dedim.

Hocam başka USB portuna tak, 3.0 olanlardan birine tak.

İnşallah düzelir hocam çok büyük sorun değil ama ileride USB girişinde sıkıntı çıkabilir.

Algılama sorunu USB'den kaynaklanıyor olabilir. Daha hızlı olan bir USB portuna tak.

Yeni konular

Geri
Yukarı