SteelSeries Prime Oyuncu Faresi İncelemesi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Steelseries-Prime-01.jpg

Bu videomuzda Steelseries’in yeni Prime serisi oyuncu farelerinden Prime modelini inceliyoruz. Steelseries yeni teknolojiler kullandığı Prime serisi oyuncu farelerini piyasaya sürmeye başladı. Tabii biz de bu yeni modellerin özelliklerini incelemeye karar verdik. Bu seride üç farklı model bulunuyor; Prime, Prime+ ve Prime Wireless. Bu videomuzda Prime modelini inceliyoruz. Önümüzdeki günlerde Prime+ ve Prime Wireless modellerinin […]

Devamı: Steelseries Prime Oyuncu Faresi İncelemesi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Son düzenleme:
Zamanında 1000 liraya kulaklık, klavye, fare ve mouse pad alabiliyorduk hem de en kralından. Ancak şimdi ise bu modelin kablosuz olanı bile 1000 liradan çok fazla. Yazık...
Edebiyat yapmaya gerek yok, ama çok şık ve sade bir mouse bence. Yanda 2 makro tuşu ve ana tuşlar yeterli oluyor. Bu pilli mi, şarjlı mı acaba onu merak ettim.
Fiyatı asgari ücret kadar neredeyse.

Fiyatlar çok yüksek olmuş, sırf basış hissiyatı için o kadar verilmez bence fakat denemeden bilemeyiz. Kablolu olan yerine EndGame Gear XM1R, kablosuz yerine de Model O Wireless ya da G Pro X Superlight alınır.

PTFE skatezleri sadece wireless olana mı koymuşlar, ben mi yanlış görüyorum? 230 liralık farede bile olabilen bu skatezleri kablolu ve 900 liraya sattıkları fareye koymamışlar, şaka gibi.

Geri
Yukarı