Elektronik SteelSeries Prime Plus 650 TL!

Razer Viper Mini kullanıyorum. Elim bir tık ufak olduğundan bu modelde rahat ediyorum. Sizce SteelSeries Prime Plus'a geçmeli miyim? Razer farem biraz eskimeye de başladı.

SteelSeries Prime Plus'ın boyutu standart mı yoksa büyük mü? Dokusu, malzemesi terletme yapıyor mu uzun kullanımda?

Bu ürünün fiyatı artacağına düşüyor, 2 kere siparişi iptal edip tekrar sipariş verdim. 683₺> 668₺> 632₺.

Bu ürünün fiyatı artacağına düşüyor, 2 kere siparişi iptal edip tekrar sipariş verdim. 683₺> 668₺> 632₺.

Beklememek için iptal etmedim sadece. Yoksa benim de aşırı sinirim bozuldu o duruma. Büyük ihtimalle stok eritiyorlar.

Boyutu çok büyük mü acaba? Çok kararsız kaldım. Şu an HK Gaming mira m kullanıyorum. Sıfırı 2.600TL 250 IPS ama.

Bugün kargoya verilecek gözüküyor geldiğinde söylerim. G102 bana hafif küçük gelmeye başlamıştı idare edecektim şahsen. Ama böyle kampanya görünce yapıştırdım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…