SteelSeries Prime vs MM711

745956

Zeptopat
Selam öncelikle şu an İtopya'da güzel fiyatlar var MM711 gibi hangisi daha iyidir? Daha kalitelidir ben SteelSeries Prime'ı beğendim açıkçası +100 lira verilir mi bunun için yoksa MM711 o fiyattayken almamız mı gerek?

Hocam donanımsal olarak arada devasa farklar yok. Eline uygun ve kullanırken rahat edebileceğin hangisi ise onu seç. SS Prime'ı kendim kullanıyorum, kullanım hissiyatı gayet iyi. Corsair Harpoon RGB PRO'dan geçiş yaptım, donanımsal olarak aradaki farkı hissetmedim ancak tuşa bastığındaki tok ses bile premium hissiyat veriyor.

anladım hocam mm711 alayım zaten şuan 450 lira çok fazla para bile değil beğenmezsem arkadaşıma hediye ederim
Hocam donanımsal olarak arada devasa farklar yok. Eline uygun ve kullanırken rahat edebileceğin hangisi ise onu seç. SS Prime'ı kendim kullanıyorum, kullanım hissiyatı gayet iyi. Corsair Harpoon RGB PRO'dan geçiş yaptım, donanımsal olarak aradaki farkı hissetmedim ancak tuşa bastığındaki tok ses bile premium hissiyat veriyor.
anladım hocam m711 alayım hissiyat açısından beğenmezsem de arkadaşıma hediye ederim tırtıklı mırtıklı seviyordu

MM711'i bugün sabah almış bulunmaktayım birkaç saatlik kullanımdan sonra ürünün bu fiyatının en iyisi oldugu kanaatine vardım elime tam uyması driverının kolaylığı FPS oyunlarında eşsiz gücü beni benden aldı malzeme kalitesinden şikayetçilerdi de beni rahatsız etmedı çok hoş bir dokusu var açıkçası uzun sure kullanımdan sonrasını bilemem tabii mousenın tek sıkıntısı kablosunun narin ve esnek olması kablo tamamen esnek hayatımda böyle kablo görmedım acayip iyi yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı