SteelSeries Prime vs Prime+

iade ettim trendyoldan ama sorun bulamadık demişler. Şuan teknosadan 550 tl ye düz prime aldım ses falan yok mis gibi uğraştığına değmez

İade ettim Trendyol'dan ama sorun bulamadık demişler. Şu an Teknosa'dan 550 TL'ye düz Prime aldım ses falan yok mis gibi uğraştığına değmez.

Üretimi öyleymiş ya kusurlu değil diyorlar yani kusurlu yollayınca o yüzden ben beğenmedim olarak yolladım. Mouseden dip ses mi çıkarmış ilginç ilginç şeyler kafa ütülüyor ekranında yazilimi var zaten bir manasi yok. Bende aynı o şekil yapacağım ty bana bir tık güvensiz geldi.

Ses ekrandan geliyor zaten.

Hocalarım hortlatıyorum konuyu ama, Logitech G300s mouse sağ tık basmamaya başladı klasik G300s kroniği bayramlıklarla bir mouse alacağım konuyu okudum ama tam emin olamadım hem sizde biraz kullanmışsınızdır Prime mi almak mantıklı Prime + mı son olarak ses yüksek olsun falak fark etmez kullandığım kulaklıktan ses duymuyorum zaten üstüne bilgisayarın sesi de eklenince ses sıkıntı olmaz ellerim küçük sayılır pençe olarak tutuyorum artıları eksileri yazarsanız sevinirim.

OLED ekran kısımı neresi oluyor.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…