SteelSeries QCK Heavy XXL vs Heavy Large

Mehmet121

Hectopat
Daha fazla  
Kararsız kaldım. Daha önce XL kullanıyordum (90x30) fakat 30Cm'lik uzunluk kısa geldi. Ben de bu ikisinden birini almaya karar verdim. Ben Large olanı almak istiyorum ama küçük gelir diye şüphem var. Sizin öneriniz nedir?

Large olan 45x40
XXL ise 90x40

Son düzenleyen: Moderatör:
Large kullanıyorum yanımda da 90x30luk bir mousepad var ve Large gayet yeterli. Özellikle masanız büyükse ve arka tarafı kapalı değilse elinizi uzatınca gayet yeterli.

8 yıl kadar iki tane Steelseries QCK Large kullandım. Ardından Klasse Longteng'e geçtim. Steelseries QCK'dan kat kat kaliteli. Şiddetle tavsiye ederim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Fiyatlar aynı iken QCK anlamsız kalıyor bu padin yanında.

Hepsiburada yorumlarında Steelseries'den geçip memnun kalanlar da var:

8 yıl kadar iki tane Steelseries QCK Large kullandım. Ardından Klasse Longteng'e geçtim. Steelseries QCK'dan kat kat kaliteli. Şiddetle tavsiye ederim:

Fiyatlar aynı iken QCK anlamsız kalıyor bu padin yanında.

Hepsiburada yorumlarında Steelseries'den geçip memnun kalanlar da var:
Öneriniz için sağolun ama dün sipariş ettim Qck Large'ı. Zaten büyük bir beklenti içinde almıyorum. Geniş bir alan sağlarsa bana yeterli. Yine de ilerde değişikliğe gidersem sizin öneriniz aklımda.

Yeni konular

Geri
Yukarı