Diğer SteelSeries QcK Prism Destiny 2 Edition RGB XL Mouse Pad 1257 TL

AdaBagcibasi

Hectopat
Süper Moderatör
Makaleler
6
Daha fazla  
Her kesime hitap eden bir ürün değil. Benim mouse pad'de son baktığım şeylerden birisi RGB olması ama bu şekilde istekleri olan insanlar da var. Eğer beyaz bir setup'ınız varsa masanıza yakışacaktır. Eğer RGB takıntınız yoksa bu fiyata değer mi tartışılır tabii.

1707913433167.png

Her kesime hitap eden bir ürün değil. Benim mouse Pad'de son baktığım şeylerden birisi RGB olması ama bu şekilde istekleri olan insanlar da var. Eğer beyaz bir setup'ınız varsa masanıza yakışacaktır. Eğer RGB takıntınız yoksa bu fiyata değer mi tartışılır tabii.

Eki Görüntüle 2116010

350 liralik mousepadim bundan daha az yamuk maalesef kendisi de RGB.

Değer değer güzel ürün :) Ben ürün alırken görselide ön planda tutanlardanım eğer direkt performans odaklıysanız wraithesportsda benzer fiyata daha iyi ürünler mevcut.

Eki Görüntüle 2116016
Hocam ürün gerçekten çok güzelmiş bir de klavyenin marka modelini öğrenebilir miyim acaba?

Hocam ürün gerçekten çok güzelmiş bir de klavyenin marka modelini öğrenebilir miyim acaba?

VGN VXE ATK68 hocam şu an stokta yok. Bir heves almıştım fakat standart klavye sevenlerdenim Numpad ve F tuşlarının eksikliğinden dolayı STRIX scope 2'den (96 değil normal versiyonu) devam edeceğim. Eğer F veya numpad çok ihtiyacınız oluyorsa maalesef kullanıma pek uymuyor. Onun dışında gayet iyi bir klavye.

VGN VXE ATK68 hocam şu an stokta yok. Bir heves almıştım fakat standart klavye sevenlerdenim Numpad ve F tuşlarının eksikliğinden dolayı STRIX scope 2'den (96 değil normal versiyonu) devam edeceğim. Eğer F veya numpad çok ihtiyacınız oluyorsa maalesef kullanıma pek uymuyor. Onun dışında gayet iyi bir klavye.

Çok teşekkürler hocam. Şu an hali hazırda elimde %100 bir klavye var ve ikinci klavye olarak küçük bir klavye arıyordum gözüme hoş gözüktü. Çok teşekkürler tekrardan.

Geri
Yukarı