SteelSeries Rival 3 RGB alınır mı?

Bütçe
600

beratsvus

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, dün mouse araştırırken viper mini'yi çok sevdim fakat biraz küçüğe benziyor ve ben de bu yüzden sizlere sormak istedim.
SteelSeries Rival 3 RGB alınır mı? (el oturma olayını da içine katarak viper mini ile kıyaslayın.)

Arkadaşlar selam, dün mouse araştırırken Viper Mini'yi çok sevdim fakat biraz küçüğe benziyor ve ben de bu yüzden sizlere sormak istedim.
SteelSeries Rival 3 RGB alınır mı? (el oturma olayını da içine katarak Viper Mini ile kıyaslayın.)

El oturmayı biz değil siz karar vereceksiniz, Rival alınabilir.

Arkadaşlar selam, dün mouse araştırırken Viper Mini'yi çok sevdim fakat biraz küçüğe benziyor ve ben de bu yüzden sizlere sormak istedim.
SteelSeries Rival 3 RGB alınır mı? (el oturma olayını da içine katarak Viper Mini ile kıyaslayın.)

Viper Mini yerine Rival 3 daha iyi bence.

Halihazırda Rival 3 kullanıyorum. Eliniz büyükse ya da avuç içi tutuş şekline sahipseniz net bir şekilde diyorum ki almayın! Ancak mouse kesinlikle çok iyi. Ben claw tutuş şekline sahibim ve gayet memnunum. Sensörü vs. hiç takılma yapmadan çalışıyor. Ayrıca SteelSeries Engine yazılımı üzerinden mousenizi kişiselleştirme seçeneklerine de sahipsiniz. Bu fiyat bandında bu kadar kaliteyi zor bulursunuz. Viper Mini ile kıyaslamak gerekirse eğer eliniz küçükse ve avuç içi tutmuyorsanız hangisi hoşunuza giderse onu alın ikisi de kaliteli iyi faredir. Ancak dediğim gibi benim önceki mousem büyüktü ve avuç içi tutuş şekline sahiptim. Ancak Rival 3 alınca claw tutuşa geçtim. Lakin claw tutuş beni daha rahat hissettirdi. Bu dediklerimi göz önünde bulundurarak alırsanız gayet beğeneceğinize eminim mouseyi.

Rival 3 ile Viper Mini neredeyse aynı boyutta Viper Mini daha iyi Rival 3'ten.
Eliniz büyükse bu da güzeldir.

Yeni konular

Geri
Yukarı