SteelSeries Rival 3 vs Logitech G305 vs Razer Basilisk X

Bütçe
400-450 TL

Avni Sukur

Femtopat
Daha fazla  
Sorum belli. Kablosuz mouse arıyorum, bana 450 TL bandında kablosuz oyuncu mouse önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer deneme imkanınız varsa deneyin, elinize uyanı alın. Ben Basilisk X Hyperspeed kullanıyorum ve şu ana kadar hiç sorun yaşamadım. Bataryası da çok iyi. İncelememe bakabilirsiniz, Rattle sorunu var dedim ama sadece hissiyat olarak önceki kullandığım mouse ile arasında fark varmış.

Elinin eni ve boyu nedir ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.
Boyu 18cm eni 10cm claw tutuyorum zaman zaman fingertip tutuyorum
Eğer deneme imkanınız varsa deneyin, elinize uyanı alın. Ben Basilisk X HyperSpeed kullanıyorum ve şu ana kadar hiç sorun yaşamadım. Bataryası da çok iyi. İncelememe bakabilirsiniz, rattle sorunu var dedim ama sadece hissiyat olarak önceki kullandığım mouse ile arasında fark varmış.

Benim de aklımda o mouse var tarzı olsun pil ömrü olsun tek bir sorum var claw için uygun mu?

Boyu 18cm eni 10cm claw tutuyorum zaman zaman fingertip tutuyorum.

Benim de aklımda o mouse var tarzı olsun pil ömrü olsun tek bir sorum var claw için uygun mu?

FPS oyunu oynayan biriysen G305 derim çünkü istediğin tutuş stiline uygun ve gecikme değeri olarak Rival 3 Wireless'dan hızlı ve şarj edilebilir pil kullanırsan fareyi 20 gr daha hafifletebilirsin.
Kablolu fare olarakta bunu öneririm.

Geri
Yukarı