Steelseries Rival 300 vs Asus ROG Gladius

Bahsettiğiniz erime sorunu Rival modellerinde var. Rival 300 ile bu sorun zaten çözülmüştü. Rival kullanıcısı olarak erime sorunu beni çok rahatsız etmiyor. Sadece görsel bir durum.

Mousepad olarak eğer FPS oyuncusuysanız QCK Heavy, eğer genel bir kullanımınız varsa QCK Extended modelini tercih edebilirsiniz.

Amazondan 40 dolar demişsiniz bende almayı düşünüyorum, gümrükte Vs. Sıkıntı çıkmaz umarım.Kargo dahil 46-47 dolara geliyormuş.Doğrumu öğrenmek istedim.Ona göre bende sipariş edeceğim.

75 Euroyu geçmeyen ürünlerde gümrük sıkıntısı çıkmaz. Daha önce de sipariş verdim. Evet kargosu 7 dolar. Chatte konuşarak kargo ücretini sildirebilirsiniz.

Amazondan 40 dolar demişsiniz bende almayı düşünüyorum, gümrükte Vs. Sıkıntı çıkmaz umarım.Kargo dahil 46-47 dolara geliyormuş.Doğrumu öğrenmek istedim.Ona göre bende sipariş edeceğim.

Amazon gümrük sorunlarını kendisi hallediyor, sizin bir şeyle uğraşmanız gerekmiyor. Eğer aldığınız ürün gümrükte vergi gerektiriyorsa Amazon bunu siz ödemeyi yaparken belirtip sizden bu parayı önceden alıyor zaten.

Gameekstra'da kampanya mevcut idi. Razer Deathadder Chroma + Razer goliathus mousepad 275TL. Fakat geç kalmışız baktığımda kampanya sona ermiş. Önerim Razer Deathadder Chroma alman.

Yardimlariniz için teşekkür ederim. Steelseries Rival 300, Qck+ ve Razer Blackwidow Ultimate 2016 modelini 2-3 gün içerisinde Amazon'dan sipariş edeceğim. Gümrükte kalmalarından korkuyorum. Umarım sorun çıkmaz.

Kargo ücretini nasıl sildirebilirim açıklar mısınız?

Gümrük sınırı 75 €'dur. Eğer ürününüz gümrük sınırını geçer ise Amazon otomatik olarak vergilendirmeyi alıyor, sizin yerinize hallediyor. Sanırım bir form doldurmanız gerekiyor. Sosyalde açılan Amazon SSS konusuna bakabilirsiniz.

Siparişi verdikten sonra canlı yardıma bağlanın. Türkiyede kur farkının çok fazla olduğunu. Kargo ücretinin yerel ücretlere göre çok absürt kaçtığını söyleyin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı