SteelSeries Rival 310 için mousepad önerisi

jomant

Hectopat
Daha fazla  
Rival 310 mouse alacağım. Bunun için elimde olan Bloody B-081 Medium oyuncu mouse pad idare eder mi? Yoksa önerdiğiniz bir mouse pad var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı mouse bende de var ve memnunum öncelikleri şunu söyleyeyim ki mouseların altındaki skatezleri yani ayakları düzgün bir yüzeyde kullanılmaz ise erir gider bu yüzden iyi bir mousepad şart. Rival 310'dan önce DA vardı bende ve onunla QCK+ kullandım 4 sene boyunca ve hiçbir şekilde mouse ayakları deforme olmadı hala da QCK+ kullanıyorum Rival 310 için. Zaten ikisi de aynı marka ve bu yüzden de birbirleriyle en stabil çalışan ikili olacaklardır bu yüzden QCK+ öneriyorum başka mouse da olsa aynısını önerirdim herhalde.

Aynı mouse bende de var ve memnunum öncelikleri şunu söyleyeyim ki mouseların altındaki skatezleri yani ayakları düzgün bir yüzeyde kullanılmaz ise erir gider bu yüzden iyi bir mousepad şart. Rival 310'dan önce DA vardı bende ve onunla QCK+ kullandım 4 sene boyunca ve hiçbir şekilde mouse ayakları deforme olmadı hala da QCK+ kullanıyorum Rival 310 için. Zaten ikisi de aynı marka ve bu yüzden de birbirleriyle en stabil çalışan ikili olacaklardır bu yüzden QCK+ öneriyorum başka mouse da olsa aynısını önerirdim herhalde.
Teşekkür ederim. Benimde hoşuma gitti mouse pad sanırım alacağım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı