Steelseries Rival 310 vs Zowie EC1-A

Noggola

Hectopat
Daha fazla  
Bu iki mouse dan birini alacağım ama hangisini alsam bilemedim. Steelseries'ın yeni çıkacak olan Rival 310 fiyatına göre diğerlerinden çok daha iyi olacak gibi duruyor fakat Zowie'nin daha iyi olduğunu söyleyenler de var. Hangisi daha iyidir ? Atayabileceğim tuşun fazla olması benim için önemli ki Rival 310 da 6 tuş bulunurken Zowie'de ise 5 tuş bulunmakta. Şuan Logitech G402 kullanıyorum ve 8 tuş bulunmasına rağmen bana anca yetiyor. Tasarım olarak da yine Steelseries benim için daha çekici fakat performans olarak hangisi daha iyidir bilmiyorum Zowie'yi daha üstün tutan tanıdıklarım var. Her türlü oyunu oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam merhabalar, ben de tam olarak aynı iki mouse arasında kararsız kaldım. Siz hangisini tercih ettiniz acaba? Ben de bir kaç gün içinde ikisinden birini seçmeyi planlıyorum. Zowie dayanıklılığı ve sadeliği çok hoşuma gidiyor sensöründen ve teknik olarak kalitesinden şüphem yok ancak Rival 310'da da Mousepad hediyesini görünce aklım karıştı gerçekten. Rival 310'da çok iyi bir mouse bir de ss'in QcK+ xlarge mousepad hediyesini görünce iyice arada kaldım mousepad'im var ancak xlarge boyutunda bir ss mousepad'i de isterdim doğrusu :) Sizce hangisini seçmeliyim daha çok FPS oyunları oynuyorum. İyi forumlar.

Merhaba, bu mouselardan hangisini aldınız? Ben de bu mouseların ikisi arasında kaldım.
Henüz almadım fakat muhtemelen Rival 310'u alacağım. Hem tasarımı gerçekten hoşuma gidiyor hem de yanında Qck+ var (31 Ağustosa kadar). Oldukça kârlı ve aralarında pek de performans farkı olduğunu zannetmiyorum. Ayrıca Rival 310 da ekstra 1 tane daha tuş var ve benim için tuş sayısı oldukça önemli.

Henüz almadım fakat muhtemelen Rival 310'u alacağım. Hem tasarımı gerçekten hoşuma gidiyor hem de yanında Qck+ var (31 Ağustosa kadar). Oldukça kârlı ve aralarında pek de performans farkı olduğunu zannetmiyorum. Ayrıca Rival 310 da ekstra 1 tane daha tuş var ve benim için tuş sayısı oldukça önemli.
Merhaba, yeniden soruyorum da acaba aldınız mı Rival 310'u? Aldıysanız fikirlerinizi alabilir miyim?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı