SteelSeries Sonar'da ses gecikmesi

Bedi.sen

Decapat
Daha fazla  
Önceden NVIDIA Broadcast'te kullanmıştım. Hem çok ekran kartı kullanımı ve gecikmesinden dolayı kullanmıyordum. VoiceMeeter Banana denedim fakat onda da gecikme ve güzel gürültü engellemiyordu. Şimdi ise SteelSeries Sonar indirdim fakat kendim konuşurken Discord, OBS vb. yerlerde gözle görülür bir gecikme oluyor ve herhangi bir çözümünü bulamadım.

Önceden NVIDIA Broadcast'te kullanmıştım. Hem çok ekran kartı kullanımı ve gecikmesinden dolayı kullanmıyordum. VoiceMeeter Banana denedim fakat onda da gecikme ve güzel gürültü engellemiyordu. Şimdi ise SteelSeries Sonar indirdim fakat kendim konuşurken Discord, OBS vb. yerlerde gözle görülür bir gecikme oluyor ve herhangi bir çözümünü bulamadım.
Aynı sorun bende de var. Eski sürüm istedim steelseries destekten. Sorunum devam ediyor. Ekran kartın şu an amd mi ?

Hala NVIDIA kullanıyorum 3060.

ReLive görüntü tekrarı oynatma da aynı sorunları ben de yaşıyordum. Videolarda seste gecikme oluyordu. Bir yere vuruyordum sesi 2 saniye sonra geliyordu falan. Sorun AMD'nin son güncellemesinde çıktı. Bir önce ki driveri yükledim sorunum kalmadı.

Geri
Yukarı