Stick War: Legacy Endless Dead modu için ipuçları

TURKER TR

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba! Sizden şu anda Stick War: Legacy oyununda Endless Dead modunda hayatta kalma için ipuçları istiyorum. Bana yardım edin, heykeldeki speartonu kurtaralım!

Merhaba! Sizden şu anda Stick War: Legacy oyununda Endless Dead modunda hayatta kalma için ipuçları istiyorum. Bana yardım edin, heykeldeki speartonu kurtaralım!
Elmas hilesi yapıp 20 tane dev çıkart(şaka yapıyorum hile yapma.

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba! Sizden şu anda stick war: Legacy oyununda endless Dead modunda hayatta kalma için ipuçları istiyorum. Bana yardım edin, heykeldeki speartonu kurtaralım!

Bu oyunu eskiden deli gibi oynardım birkaç tavsiyem var. 1 sıra sperton eğit. 4 sıra sword eğit. Arkaya fazlasıyla okçu koy.

1 sıra kılıçlı olanı bas diğerlerini okçu yap kılıççıyla onu oyalarken okçular öldürür

Bu oyunu eskiden deli gibi oynardım birkaç tavsiyem var. 1 sıra sperton eğit. 4 sıra sword eğit. Arkaya fazlasıyla okçu koy.
Özel güç kullanmadan deli gibi altın kasmam için tavsiyen varmı? Madenci telaşi vb. olmadan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…