Stokta ekran kartı yok

Ömer98

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
işsiz
Arkadaşlar stoklardan dolayı ekran kartı alamıyorum, geçenlerde RTX 2070 bulmuştum 3850 TL'ye Newegg'den, paketlendi kargoya gönderiliyordu lakin 3 gün sonra yani bugün stokta yok dendi ve iptal edildi. 4000 liram var ve fiyatıma uygun GTX 1660 Super var. Stoklar ne zaman düzelecek, bu nasıl bir market?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hem pandemiden, hem miningin yeniden başlamasından hem de saçma sapan stok yapan esnaf ve fırsatçılardan dolayı fiyatlar uçtu ve stoklar bitti. Yakında düzelir diye umuyorum, ummak istiyorum.

İsterseniz ikinci ayın sonunu bekleyin RTX 3060 çıkacak onu alabilirsiniz.

Pandemiden hem kısıtlı üretim şartları hem de artan talep yüzünden, bir de Bitcoin tekrar başladı. Pandemi bitene kadar düzelebilir kısaca.

Kimse bilemez, bilemeyiz. Şubat ayında umarım düzelir.

Bu zamanda sistem toplanmaz...

Ben de senin gibi bekleyenlerdenim. Aralık ayında kardeime RTX 2060S li bir sistemi 8300 TL'ye topladık. Üst üste binmesin ödemeler diye kendime almadım. Keşke alsaymışım diyorum şu an çünkü gerçekten ekran kartı bulamıyorum. İşin kötü tarafı mevcut durumda işlemci stokları da ciddi anlamda azalmaya başladı.​

Elinizi çabuk tutun demiştik 1 ay öncesinden. Fiyatların düşmesini beklemesin artık kimse. Stoklar yenilendiğinde suanki fiyattan satis devam edecek, belki daha da artar. Yukselen fiyat düşmez.

Sifir 1080 Ti buldum vallahi alacağım gibi 3800 lira.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…