Epic Games Store'da 3D Secure olmaması

alperbrose

Decapat
Yıllık indirimlerden faydalanarak EA FC 24 aldım fakat satın alım sırasında ne bir 3D Secure seçeneği ile karşılaştım, ne de sorusu. Böyle büyük firmaların bu konuyu ciddiye alması gerekmiyor mu? Bir daha satın alırken iki kere düşüneceğim.

Steam'de de Epic Games'de de yok 3d security açıkçası benim için fark etmiyor hatta daha iyi hemen alıyorum SMS bekleyip onu doğru yazmakla uğraşmıyorsun (benim fikrim böyle).

Yıllık indirimlerden faydalanarak EA FC 24 aldım fakat satın alım sırasında ne bir 3D Secure seçeneği ile karşılaştım, ne de sorusu. Böyle büyük firmaların bu konuyu ciddiye alması gerekmiyor mu? Bir daha satın alırken iki kere düşüneceğim.
Epic games bankalarla anlaşmalı 3d secure sormaz adamlar güveni vermiş bankaya.

Aynı şekilde steamde sormaz. Ama 3. parti voidu, indiegala gibi anlaşmasız sitelerden oyun alırsan 3d secure kodu isteyecektir çünkü bankanın bu sitelerle anlaşması yok.

3D Secure neredeyse yurt dışında kullanılmıyor. Büyük firmaların hiçbiri genelde kullanmıyor. Steam'de de yok.

Anladım, demekki büyük bir getiri sağlamıyor ki tercih edilmiyor. Zaten bunlar büyük firmalar bir bildikleri var. Teşekkür ederim cevaplarınız için.

Geri
Yukarı