Çözüldü Story Mode Yüklenirken GTA 5 Çalışmayı Durdurdu Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mikeshinoda96

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Format attım PC'ye atmadan önce D'ye kopyaladım. Formattan sonra tekrar C'ye attım ve GTA 5 setup indirdim RCSC'den. 50 MB bir patch attı ardından oyun açıldı. Ancak oyun ekranında Settings ve Story Mode var sadece. Events ve Online yok. Story Mode'a girmeyi denediğimde ise yüklenirken "GTA 5 Çalışmayı Durdurdu" hatası alıyorum namı değer kapat hatası. Ne yapmam lazım 60 gb indirmek istemiyorum tekrar.

Bizim test kurulumunda da benzer bir sorun oldu, orijinal oyun dosyalarını bir bilgisayardan diğerine aktarınca Belgelerim içerisindeki GTA 5 dosyalarını da ilk bilgisayardan kopyalayarak çözdük. Özetle konuya gelen ziyaretçiler için not bırakalım: Dosyalarda sorun olduğunda ya temiz bir kurulumdan dosya kopyalanacak ve düzeltilecek, ya da baştan indirilecek. Baştan indirmek kota düşmanı elbette.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı