Stranded Deep alınır mı?

Xeytan

Hectopat
Yer
Cheyenne
Merhabalar,
Stranded Deep almayı düşünüyorum, bayağı önceden oynamıştım ama optimizasyonu çok sıkıntılıydı. Şu anda 24 TL'ye almaya değer mi?

Yakın arkadaşınızın Epic hesabında varsa isteyip, oradan oynayabilirsiniz. Epic yakın zamanda ücretsiz dağıtmıştı diye hatırlıyorum. Bence 24 TL etmeyecek bir oyun. Ben 1 saatte sıkılıp bıraktım. Tabii sizin fikriniz. Optimizasyonu da orta seviye diyebilirim. İlk çıktığında oynamadığımdan daha iyi mi bilemeyeceğim.

Yakın arkadaşınızın Epic hesabında varsa isteyip, oradan oynayabilirsiniz. Epic yakın zamanda ücretsiz dağıtmıştı diye hatırlıyorum. Bence 24 TL etmeyecek bir oyun. Ben 1 saatte sıkılıp bıraktım. Tabii sizin fikriniz. Optimizasyonu da orta seviye diyebilirim. İlk çıktığında oynamadığımdan daha iyi mi bilemeyeceğim?

Maalesef oyun oynayan arkadaşım yok. :D
Bence değer fakat önceden Epic Games bedava vermişti.

O zaman alamamıştım.

Maalesef oyun oynayan arkadaşım yok.
Co-op oynayamadıktan sonra sarar mı bilmem. Ancak sarar, single survival severim dersen 24 TL bir şey değil bence. Denenebilir. Ben şahsen almazdım, tek başıma böyle oyunlar fazla sarmıyor.

Bence 24 TL'ye değer fakat indirimde bekleyebilirsiniz.

Çok sık indirime girmiyor, girse de zaten 18 TL'ye düşüyor çok bir fark olmuyor yani.
Co-op oynayamadıktan sonra sarar mı bilmem. Ancak sarar, Single Survival severim dersen 24 TL bir şey değil bence. Denenebilir. Ben şahsen almazdım, tek başıma böyle oyunlar fazla sarmıyor.

Hayatta kalma oyunlarını seviyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı