Stranded Deep Save olmuyor

kafabembs

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar ben Stranded Deep adlı oyunu PS4 yükledim ve oynadım fakat oyunu Save ettiğim halde oyun savelanmemiş bir şekilde duruyor ve üstüne üstlük bir şekilde oyunu savelemediğinden yeniden başlatıyor. Ben bunu 3 4 kez denedim yerim var diğer oyunlarda Save alabiliyorum ama bu oyunda olmuyor. Çok araştırdım fakat hep PC de bu sorunu yaşayanlar var PS4'te yok bilen varsa yardım ederse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar ben Stranded Deep adlı oyunu PS4 yükledim ve oynadım fakat oyunu Save ettiğim halde oyun savelanmemiş bir şekilde duruyor ve üstüne üstlük bir şekilde oyunu savelemediğinden yeniden başlatıyor. Ben bunu 3 4 kez denedim yerim var diğer oyunlarda Save alabiliyorum ama bu oyunda olmuyor. Çok araştırdım fakat hep PC de bu sorunu yaşayanlar var PS4'te yok bilen varsa yardım ederse sevinirim.
Dostum bu sorunu az önce yaşadık arkadaşımla, Reddit'te gördüm çözümünü ve başarılı olunca da hemen Türkçe bir forumda yazmak istedim. Ben host olduğum için host'un ne yapması gerektiğini anlatacağım. Öncelikle tekrardan en baştan "Play Online" kısmına gelip, daha sonrasında "Host Game" diyoruz ve "Continue" seçeneğine tıkladığımızda en son kaydettiğimiz oyunun ayarları otomatik olarak geliyor ve arkadaşımızı davet edip kaldığımız yerden oynayabiliyoruz. Birazcık geç geldi cevap kusura bakma :)

Yeni konular

Geri
Yukarı