Stüdyo kulaklığı ve yayıncı mikrofonu önerisi

alfaois

Centipat
Daha fazla  
Herkese selam, aslında oyuncu kulaklığı arayışına girmiştim fakat 1-2 olumsuz deneyimden sonra mikrofon ve kulaklığı ayırmaya karar verdim, böyle olunca F/P olarak Fifine Ampligame A6V mikrofonunu seçtim fakat kulaklık için ikilemde kalmış durumdayım.

Mikrofonu olmayan kulaklıkları araştırdığımda stüdyo kulaklıkları karşıma çıktı, örnek Behringer BH470 ya da DH100 gibi modeller, biraz daha araştırdığımda ses kartı ihtiyacı gibi şeyler okudum, açıkçası FPS oyunlarını yıllardır oynamıyorum benim için önemli olan Discord iletişiminde film ve müzikte ideal bir kulaklık.

Bu stüdyo kulaklarını bahsettiğim alanlarda kullanabilir miyim? Anakartımın destekleyip desteklemediğni nasıl öğrenebilirim tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Anakart: ASUS Prime A620M-K 6400MHz (OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI VGA mATX Anakart

Herkese selam, aslında oyuncu kulaklığı arayışına girmiştim fakat 1-2 olumsuz deneyimden sonra mikrofon ve kulaklığı ayırmaya karar verdim, böyle olunca F/P olarak Fifine ampligame a6v mikrofonunu seçtim fakat kulaklık için ikilemde kalmış durumdayım.

Mikrofonu olmayan kulaklıkları araştırdığımda stüdyo kulaklıkları karşıma çıktı, örnek Behringer BH470 ya da DH100 gibi modeller, biraz daha araştırdığımda ses kartı ihtiyacı gibi şeyler okudum, açıkçası FPS oyunlarını yıllardır oynamıyorum benim için önemli olan Discord iletişiminde film ve müzikte ideal bir kulaklık.

Bu stüdyo kulaklarını bahsettiğim alanlarda kullanabilir miyim? Anakartımın destekleyip desteklemediğni nasıl öğrenebilirim tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Anakart: ASUS Prime A620M-K 6400MHz (OC) DDR5 soket AM5 M.2 HDMI VGA mATX anakart.

Bütçe nedir?

Bunun hakkında güzel yorumlar var.

Bunun hakkında güzel yorumlar var.

Evet ben de bununla karşılaştım fakat direkt kullanıcısını bulamadım

Evet ben de bununla karşılaştım fakat direkt kullanıcısını bulamadım
Forumda incelemesi var.

Mikrofon olarak a6v yerine a6t almanı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı