Şu anda bölgenizde GeForce NOW kullanılmıyor hatası

Neden kaldırıldı biliyor musunuz ?

Türkiye sunucusu kapandı. Maalesef.

Umarım tekrar açılır ama Zanetmiyorum Kazandılar tabi parayı türklerden
İnsanların hakkını yemekten başka bir şey değildir bu. Bunlar kendileri tepki üzerine öyle bir şey olmayacak diyenler değil miydi? NVIDIA'dan gerçekten nefret etmeye başladım.

Türklerden yediler parayı.

Türklerden yediler parayı.
Güleyimde boşa gitmesin. Adamlar bizden 10 Euro alması gerekirken 7,5 Euro alıyor. Zaten Türk üyelerde az, hepsi ücretsiz halini kullanıyor. Bizden para yemediler çünkü para bulamadılar.

Neden kaldırıldı biliyor musunuz?

Bende bilmiyorum ama bir şey olduki kapatılar TR serverindede bayağı bekliyorsun ve bir süre sonra canın sıkılıyor ve 30 dakika bir şey bekliyorsun

Bizim milletimiz beleşi sever.

Yahu arkadaşım bir şey olmasına gerek var mı? Bu sunucuları boşa mı açtılar Türkiye'de? Az süre beklemek için bağlanıyorsun Avrupa'ya bedavadan sıra beklemeden oynuyorsun değil mi? Şimdi de vereceksin parasını sıra beklemeden oynayacaksın.

Yahu Türkiye sunucuları açıldığında o olay oldu zaten. Nisan ayında bütün Avrupa hesap kullananlara mail gitti, Mayıs ayında hesaplarınız free olacak diye. Sonra Jahrein, CS ve bir sürü ünlü yayıncı sponsorluk kesti. Ardından GFN ekibi böyle bir hareketten vazgeçtiklerini açıkladılar. Kısacası sözlerinden döndüler.

Bencede öyle oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…