Subdomain'e giriş sistemi yapmak

questa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bir Subdomain'e sadece giriş sistemi yapıp ( kayıt olmayacak sadece benim ekleyeceğim hesaplar girecek ) bir panele yönlendirmesini istiyorum. Bu panelde SQL'de belirlenmiş ID'ler ile kullanıcı aramasını yapmasını istiyorum. Bunu basitçe yapabileceğim bir eklenti var mıdır acaba?

Eklenti derken ne demek istediniz?
WordPress mi kullanıyorsunuz?
Subdomainsiz sitemde wordpress var ancak bu istediğim içeriği wordpress ile yapamadım bu yüzden wordpress gibi bir panel eklentisi arıyorum. Eğer wordpress üzerinden yapılabiliyorsa wordpress eklentisi de olabilir.

Bu rehbere göre farklı alan adlarında WordPress kullanılabiliyor. Yani tek panel ile.
Buna ek olarak standart bir giriş sistemi eklentisi bulmanız yetecektir diye düşünüyorum.

O rehber: How to Create a WordPress Multisite with Different Domains (4 Steps)

Bu sistemi daha önce denemediğim için farklı alan adındaki sayfalarda eklentileri kullanabiliyor muyuz bilmiyorum.

Bu rehbere göre farklı alan adlarında WordPress kullanılabiliyor. Yani tek panel ile.
Buna ek olarak standart bir giriş sistemi eklentisi bulmanız yetecektir diye düşünüyorum.

O rehber: How to Create a WordPress Multisite with Different Domains (4 Steps)

Bu sistemi daha önce denemediğim için farklı alan adındaki sayfalarda eklentileri kullanabiliyor muyuz bilmiyorum.
Bu dediğiniz olay tam olarak girişten sonra SQL sorgusu için yetesiz kalıyor maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı