Subnautica Below Zero için Subnautica oynamak gerekli mi?

Hylex

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
32 GB
SSD veya HDD modeli
2 TB
Ekran kartı
RTX 3070
Anakart
ASUS TUF Z690 Plus DDR5
İşlemci
i9-13900K
Subnautica Below Zero indirime girmiş, Xbox Store'da 33₺. Hemen kaptım ama Below Zero için 1. oyunu da oynamam gerekiyor mu? İlk oyun hem daha eski hem de daha pahalı, 77₺. İlk oyunu hikaye açısından alıp bitirmeli miyim?

Subnautica below Zero indirime girmiş, Xbox Store'da 33₺. Hemen kaptım ama below Zero için 1. oyunu da oynamam gerekiyor mu? İlk oyun hem daha eski hem de daha pahalı, 77₺. İlk oyunu hikaye açısından alıp bitirmeli miyim?

Bildiğim kadarıyla 2 oyun arasında bağlantı yok ayrıca hikayeside o kadar önemli değil fazla bir hikaye yok yani oynayabilirsiniz.

Subnautica below Zero indirime girmiş, Xbox Store'da 33₺. Hemen kaptım ama below Zero için 1. oyunu da oynamam gerekiyor mu? İlk oyun hem daha eski hem de daha pahalı, 77₺. İlk oyunu hikaye açısından alıp bitirmeli miyim?

Subnautica below Zero aslında Subnautica oyunundan öncesini konu alıyor oyundaki gezegenin buzul halindeki zamanı anlatıyor ayrıca mekanik bakımından falanda daha güzel oyun ilk olarak below Zero ile başlamanızı tavsiye ederim.

Subnautica below Zero'dan başlayıp Subnautica'dan devam mı etmeliyim?

Öyle yapabilirsiniz ama Subnautica biraz daha mekanik açısından az below Zero'ya göre.
Below Zero'da buzulların üstünde falan geziyorsun Subnautica'da daha çok su altında zaman geçiriyorsunuz ve atmasfori çok güzel diyebilirim. Below Zero'ya başlayın ucuzlarsa Subnautica'yı da alın.

Sizce below Zero'yu Xbox Controller ile mi oynamalıyım yoksa klavye ve fare ile mi?

Bence bu oyun Controller ile daha rahat oynanır deneyin beğenmezseniz dönersiniz klavye fareye.

Subnautica Below Zero indirime girmiş, Xbox Store'da 33₺. Hemen kaptım ama Below Zero için 1. oyunu da oynamam gerekiyor mu? İlk oyun hem daha eski hem de daha pahalı, 77₺. İlk oyunu hikaye açısından alıp bitirmeli miyim?
Senin için ilk oyunu oynayıp bitirmen daha iyi olur. Çünkü iki oyun aynı gezegende geçiyor neticede. İlk oyuna inanılmaz referanslar verilmiyor, ilk oyunu oynamasan da anlarsın ama ilk oyundaki birçok sır ikinci oyunda aydınlanıyor. En iyi deneyimi yaşaman için 1. oyunu ilk önce oynamanı öneririm.

Geri
Yukarı