Subnautica'da hikaye devam etmiyor

Eaxys

Femtopat
Daha fazla  
Oyunda çoğu görevi yaptım suban giysisi seamoth aracı cyclops gemisi çoğu şeyi keşfettim ama hikaye şu an devam etmiyor. Birkaç YouTuber'ın videosunu izledim onlar ilk bölümlerde araç geliştirme gibi birçok şeyi keşfetmiş. Hikayenin ilerlemesi için ne yapmam lazım?

Bir yerden sonra telsiz falan gelmiyor mu ?
Cyclops'u falan da yaptım dediğinize göre bayağı ilerlemişsiniz, tüm kaçış kapsüllerinin telsizlerini bitirdiyseniz başka telsiz oyun sonuna kadar gelmiyor. Birkaç defa geliyor ama hikayeyi yönlendirecek telsizler değil ve onlar da derinlere gittikten sonra geliyor.

Cyclops'u falan da yaptım dediğinize göre bayağı ilerlemişsiniz, tüm kaçış kapsüllerinin telsizlerini bitirdiyseniz başka telsiz oyun sonuna kadar gelmiyor. Birkaç defa geliyor ama hikayeyi yönlendirecek telsizler değil ve onlar da derinlere gittikten sonra geliyor.
Anladım o zaman baya derinlerde keşif yapmam lazım.

Bir sorum daha var ben şimdi pil şarj cihazını v.b gibi cihazları keşfedemedim hala bunları nasıl keşfedebilirim

Son düzenleme:
Uzaklara doğru gezin biraz, bir süre sonra enkazlarda bulursunuz.
Anladım teşekkürler.

Uzaklara doğru gezin biraz, bir süre sonra enkazlarda bulursunuz.

Hocam bir soru daha ben şimdi cyclops la derinlere iniyorum ama her seferinde reaper leviathan adında bir yaratık geliyor her seferinde neredeyse 5 kez öldürdüm onun yüzünden derinlere inemiyorum bundan kurtulmanın yolu var mı ve sadece cyclops gidince geliyor?

Son düzenleme:
Hocam bir soru daha. Ben şimdi Cyclops'la derinlere iniyorum ama her seferinde reaper leviathan adında bir yaratık geliyor, her seferinde neredeyse. 5 kez öldürdüm onun, yüzünden derinlere inemiyorum. Bundan kurtulmanın yolu var mı ve sadece Cyclops gidince mi geliyor?
5 defa öldürecek kadar fazla çıktıysa yanlış yerdesiniz muhtemelen. Onların sayısı sabit hepsini öldürdükten sonra aynı yerde tekrar karşılaşmazsınız. Genelde 7-11 tane bulunuyor bazı bölgelerde. Çok derinlere açılan bir yarık bulmanız lazım, çok fazla leviathan yok buranın etrafında.

5 defa öldürecek kadar fazla çıktıysa yanlış yerdesiniz muhtemelen. Onların sayısı sabit hepsini öldürdükten sonra aynı yerde tekrar karşılaşmazsınız. Genelde 7-11 tane bulunuyor bazı bölgelerde. Çok derinlere açılan bir yarık bulmanız lazım, çok fazla leviathan yok buranın etrafında.

Anladım peki şey olabilir mi cyclops sessiz modda mı gitmem lazım?

Yeni konular

Geri
Yukarı