Süper canlı duvar kağıdı nasıl yapılır?

İsimyoktur

Centipat
Daha fazla  
Evet. Sıfırdan süper canlı duvar kağıdı nasıl yapabilirim, bir bilginiz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
5 veya 10 saniyelik loop, yani dongulu video yapmaniz gerek. Premiere Pro veya After Effects ile yapabilirsin. Ya da Wallpaper Engine ile kolayca yapip ekran kaydi alabilirsin.

Süper nasıl oluyor, etkileşimli mi?
Örnek olarak şöyle
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Örnek olarak şöyle
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her zaman açık ekran, kilit ekranı ve ana ekran olarak değişiyor bende böyle bir şey yapmak istiyorum.

Bunu yapsanız bile dışarıdan ekleyebileceğinizi zannetmiyorum. Eklenebiliyorsa bile telefonu rootlamak gerekebilir. Çünkü yanlış hatırlamıyorsam bu Xiaomi'nin kendi sisteminde bulunan bir şey.

Bunu yapsanız bile dışarıdan ekleyebileceğinizi zannetmiyorum. Eklenebiliyorsa bile telefonu rootlamak gerekebilir. Çünkü yanlış hatırlamıyorsam bu Xiaomi'nin kendi sisteminde bulunan bir şey.
Android Studio ile yapilabilecegini dusunuyorum. Arkada uygulama olarak gorulecek ama telefonun acik oldugu zamanlarda ana ekranda belirebilecek.

Android Studio ile yapilabilecegini dusunuyorum. Arkada uygulama olarak gorulecek ama telefonun acik oldugu zamanlarda ana ekranda belirebilecek.
Uygulama olarak çok güç harcamaz mı? Eğer arkadaş yapabiliyorsa Magisk modülü halinde flashlayabilir, tabii rootlayarak. Çünkü Google Pixel duvar kağıtlarında da saate göre çalışan, uçak modunun, Wi-Fi'ın, mobil verinin açık olmasına göre şekillenen duvar kağıdı vardı ve modül olarak yüklemiştim.

Geri
Yukarı