Süper Kahraman Olsaydınız Hangi Gücü İsterdiniz?

Zamanı geri alma gücüm olsa hayır demem. Hem hatalarımı telafi edebilirim, hem sonraki gün ne olacağını bilerek kararlarımı verebilirim hem de yasal olarak hayallerimi gerçekleştirebilirim. :D

İşin kahramanlık kısmı bana göre değil. Arada bir ayıp olmasın diye bir şeyler yapardım artık. :D Mesela ertesi gün düşeceğini bildiğim bir uçağın uçmasını engellemek için bomba ihbarı yaparım. O kadar da umursamaz değilim. :)

Şu günlerde maskesiz özgürce dolaşabilme gücü iyi gelirdi. Çok lanet bir şey, bir sevemedim şu mereti. Saatlerce kat kat kıyafetlerle bunların kralını takan doktorlara kolaylıklar diliyorum, zor iş.

Fantastik olarak da zamanı kontrol edebilme derdim. Hem her hatanı düzeltebilme yetkisine sahip olurken hem de geleceğe dair güzel yatırımların kapısını açabiliyorsun :)

Bu arada eskiden hatasız bir insanın insan olamayacağını düşünürdüm ama yaptığımız hatanın farkına vararak bunu değiştirmek istememiz sabit olacağından düşüncemden vazgeçtim.

Görünmez olup para çalmaktansa, geleceği görüp borsanın içinden geçmeyi tercih ederim. ETİK! :D

Geri
Yukarı