Süper Lig'de Ballon d'Or verilseydi

Gol kralı olmak önemli değil.

Gol kralı valencia dururken icardinin alması kötü durmuş hocam. Bir de kesinlikle kerem olmalıydı.

Doğru yerde atıcan golleri basit bir takıma 10 gol atsan ne olur? Kazanılması zor bir maçta 2 gol at daha başarılı olursun. Gol kralı Fenerbahçe'de ise neden şampiyon değil he?

Bence son 6 yıl böyle olurdu. (Bu sezon dahil.)
17-18: Gomis
18-19: Visca
19-20: Sörloth
20-21: Ghezzal
21-22: Nwakaeme
22-23: Icardi
18-19 ve 20-21 sezonları dışında belirttiğin adaylara katılıyorum. 18-19 sezonunda Feghouli, 20-21 sezonunda Aboubakar benim adayım.

Kazanılması zor maçta attı diye başarısız mı oldu? O zaman icardi de basit takımlara gol atsaymış da gol kralı olsaymış

2019 sezonunda ödülün sahibi Diagne olmalıydı, şu an çöp makinesi evet ama 2019 yılında gol makinesiydi

2019 sezonunda ödülün sahibi Diagne olmalıydı, şu an çöp makinesi evet ama 2019 yılında gol makinesiydi
Şu an daha iyi Diagne. O sezon penaltıdan atıyordu anca Valencia gibi.

Ben Galatasaraylıyım kardeşim benim, doğruları söyleyen herkes fenerli mi oluyor?
Anladım. Ama başarı bu değil midir zaten? İcardinin 5.5 lul oynadığı maçlarda var bu kötü bir skor. Ama Fenarbahçe hep kritik maçlarsa kaybetti. Giresuna yenildi. Yani Giresunda basit bir takım. Orada niye gol atamadı? (Futbolla çok ilgilenen biri değilim. Yanlışım varsa şimdiden özür.)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…