Sürekli Açılan CMD Ekranı

Polis

Hectopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523124307
Merhaba. Neredeyse bir ay olacak. Her bilgisayarı açtığımda bu CMD ekranı ile karşılaşıyorum. Tabi ki günde 5 6 defa bu ekranı görmem muhtemel oluyor ki hiçbir şekilde kapatamıyorum. Daha önce DriverPack Solution adlı program ile driverlerimi güncellemiştim, fakat sorun olunca kaldırdım. Fakat tam olarak kalkmamış gibi görünüyor. Şunu da belirteyim CMD ekranını kapatınca her seferinde Framework 4.7.1 sürümünü yüklüyor. Kurtulamadım bir türlü yardım eder misiniz?
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Neredeyse bir ay olacak. Her bilgisayarı açtığımda bu CMD ekranı ile karşılaşıyorum. Tabi ki günde 5 6 defa bu ekranı görmem muhtemel oluyor ki hiçbir şekilde kapatamıyorum. Daha önce DriverPack Solution adlı program ile driverlerimi güncellemiştim, fakat sorun olunca kaldırdım. Fakat tam olarak kalkmamış gibi görünüyor. Şunu da belirteyim CMD ekranını kapatınca her seferinde Framework 4.7.1 sürümünü yüklüyor. Kurtulamadım bir türlü yardım eder misiniz?Eki Görüntüle 303880
Temiz kurulum ilacınız olacaktır. Selamlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı