Sürekli dartsearch sayfasına yönlendiriliyor

Nonexistent

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bir siteye girmek istediğim zaman sürekli clickserve.dartsearch.net sitesine yönlendirip kullanılamıyor yazıyor, sonra site geliyor. Virüslü bir telefonu sıfırlamadan eski ağa bağlamıştım, onunla alakalı bir virüs olabilir mi?

Dosya Ekleri

• 2022-04-19.png
    2022-04-19.png
    88,8 KB · Görüntüleme: 56
Benim de aynı şekilde ben normalde Brave kullanıyorum aynı şey çıkıyor sonra site geri geliyor. Şimdi Vivaldi'ye geçtim öyle bir şey olmadı. Bazı kaynaklara baktım virüs diyorlar. Belki Brave'den dolayı bir virüs olabilir dedim sildim ben de o yüzden görselim yok. Şimdi bir cevap bekliyorum.
Ayrıca Kaspersky ile tam tarama yaptım birkaç kere. Virüs yok gözüküyordu (brave'i silmemişken).

Son düzenleme:
Benim de aynı şekilde ben normalde Brave kullanıyorum aynı şey çıkıyor sonra site geri geliyor. Şimdi Vivaldi'ye geçtim öyle bir şey olmadı. Bazı kaynaklara baktım virüs diyorlar. Belki Brave'den dolayı bir virüs olabilir dedim sildim ben de o yüzden görselim yok. Şimdi bir cevap bekliyorum.
Ayrıca Kaspersky ile tam tarama yaptım birkaç kere. Virüs yok gözüküyordu (Brave'i silmemişken).

Bilgisayara format atmistim, o ara duzeldi. Ne ilginc bir şey yahu?

Ben de daha yeni format attım, ilk Brave'i indirdim, hiç crackli oyun indirmedim ya da virüs tehlikesi olan oyun indirmedim. Kaspersky ile 3-4 kere tam tarama yaptım ama virüs bulamadı.

Geri
Yukarı