Sürekli elektrik kesintisi olduğu için UPS önerisi

Anatolian22

Centipat
Daha fazla  
Bulunduğum yeni yerde çok sık elektrik kesintisi oluyor. Sistemdeki parçalara bir şey olacağından değil ama oyun oynarken bir anda bilgisayar kapanması aşırı sinirimi bozuyor. Bu yüzden kısa süreli elektrik kesintilerinde beni idare edebilecek bir güç kaynağı arıyorum. Sistemi aşağıya yazıyorum, önerilerinizi bekliyorum.

XFX QICK 6700 XT
Ryzen 5 5600x
MSI B550-A Pro
Corsair Vengeance LPX 2x8 3600Mhz
Xpg Ssd 512Gb
Seagate Hdd 4TB
Cougar CGR-STX-700W 80+
MSI Mag Force 100M
ARCTIC Freezer eSports DUO
LG 27GL650F-B 27" 1ms 144Hz IPS
+ bir tane eski model 2. monitör var.

Bulunduğum yeni yerde çok sık elektrik kesintisi oluyor. Sistemdeki parçalara bir şey olacağından değil ama oyun oynarken bir anda bilgisayar kapanması aşırı sinirimi bozuyor. Bu yüzden kısa süreli elektrik kesintilerinde beni idare edebilecek bir güç kaynağı arıyorum. Sistemi aşağıya yazıyorum, önerilerinizi bekliyorum.

XFX QICK 6700 XT
Ryzen 5 5600x
MSI B550-A Pro
Corsair Vengeance LPX 2x8 3600Mhz
Xpg Ssd 512Gb
Seagate Hdd 4TB
Cougar CGR-STX-700W 80+
MSI Mag Force 100M
ARCTIC Freezer eSports DUO
LG 27GL650F-B 27" 1ms 144Hz IPS
+ bir tane eski model 2. monitör var.
Elektrik gittiğinde oyun oynamaya devam edebiliyor musunuz bununla anlamadım tam?

UPS bir batarya gibidir elektrik gittiği zaman gücü bataryadan çekmeye başlar. Kısaca bu şekilde.

Onu biliyorum, elektrik gittiği zaman PC'nin hemen kapanmaması sağlıyor sanırım değil mi?

Elektrik gittiğinde oyun oynamaya devam edebiliyor musunuz bununla anlamadım tam?

Elektrik gittiği an devreye girer ve PC'nin anı kapanmasını engeller. Aldığın güç kaynağına göre 10 dk da çalışır 1 saatte.

Ben bunu kullanıyorum bayağı tutuyor.
Tavsiye için teşekkürler. Başka tavsiyesi olan varsa onları da incelemek isterim.

Yeni konular

Geri
Yukarı