Sürekli Elektrik Kesintisine Önlemler

Makaleler
1
Gaziosmanpaşa'da yaşıyorum bu sıralar geceleri 1 veya 2 kez elektrik gidiyor 1 dakika sonra geliyor. Bilgisayara zarar vereceğini düşünüyorum ne gibi önlemler alabilirim? Bir arkadaşım sigortalı priz al dedi onun dışında aklıma bir şey gelmedi.

Gaziosmanpaşa'da yaşıyorum bu sıralar geceleri 1 veya 2 kez elektrik gidiyor 1 dakika sonra geliyor. Bilgisayara zarar vereceğini düşünüyorum ne gibi önlemler alabilirim? Bir arkadaşım sigortalı priz al dedi onun dışında aklıma bir şey gelmedi.
Kesintilerin olacağı saatleri not edebilirsin. Onun dışında sürekli kesinti olmadığı sürece teknik olarak bir problem yaşamazsınız. Yoksa bunun tek çözümü kesintisiz güç kaynağı almanızdır.

UPS almalısın hocam. Bilgisayara ksıa süreliğine güç verir. Yaklaşık 10 15 dakika sonra şarjı boşalır PC tekrar kapanır.

Anlaşılan bu süre size yararda artar bile. Çok abartı fiyatlarıda yok bu cihazların

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı