Sürekli kızlar tarafından reddediliyorum

Ato01

Attopat
Daha fazla  
Gerçekten artık üzülüyorum hayatımda 12 farklı kişi tarafından reddedildim.
O kadar çirkin ve sevilmeyen bir erkeğim ki benimle iletişim bile kurmadan def ediyorlar.
En son internette tanışıp flört ettiğim hoşlandığım kişi de unuttu artık beni.
Ben bu dünyaya neden geldim ya.
Sevgili olan çiftleri gördüğümde içimde anlatılmaz bir kıskançlık oluyor. Okuldaki sınıf arkadaşlarım her akşam sevgilileriyle buluşup onlara aldığı hediyeleri gösterirken ben bir aptal gibi erkek kankalarımla takılıyorum.
Keşke bu durumun bir sonu olsa.

Gerçekten artık üzülüyorum hayatımda 12 farklı kişi tarafından reddedildim.
O kadar çirkin ve sevilmeyen bir erkeğim ki benimle iletişim bile kurmadan def ediyorlar.
En son internette tanışıp flört ettiğim hoşlandığım kişi de unuttu artık beni.
Ben bu dünyaya neden geldim ya.
Sevgili olan çiftleri gördüğümde içimde anlatılmaz bir kıskançlık oluyor. Okuldaki sınıf arkadaşlarım her akşam sevgilileriyle buluşup onlara aldığı hediyeleri gösterirken ben bir aptal gibi erkek kankalarımla takılıyorum.
Keşke bu durumun bir sonu olsa.

Hocam kaç yaşındasın?

15 yaşındasın daha, tipsizsen kendini geliştirmeye bak. Kız işlerini de birkaç yıl bırak, düzelene kadar en azından.

Gerçekler bu maalesef, dediğin kadar tipsizsen, "önemli olan iç güzellik" diyen kimseye aldanma, tip önemli.
Hocam Discord vereyim oradan tipimi atayım size puanlayın istiyorsanız, buradan atamam

Yaşadığın kötü olaylar seni geliştirir ve ders çıkarırsın. Hayatta tek kız yok, yeri gelince reddedileceksin. Yeri gelince de konuştuğun, buluştuğun kızlar da olacak. Pesimistliğe kapılmanın çok mantığı yok, daha çok gençsin. Önüne bak, yeni gemilere yelken aç.

Geri
Yukarı