Sürekli ping oluyor

Chiv4s

Femtopat
Daha fazla  
Valorant oynuyorum. CAT6 Ethernet kablom var. Sabit 29 30 ms alıyorum. Bir anda oluyor 100 200. İnterneti çok kişi kullandığından oluyor herhalde. Ama Ethernet kablosuyla öyle olmaması gerekmez mi? Ani yükselmelerin önüne nasıl geçebilirim? Yardımcı olur musunuz? Artık çok sinirimi bozmaya başladı. Modemimizde eski bir modem. O yuzdende olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant oynuyorum. CAT6 Ethernet kablom var. Sabit 29 30 ms alıyorum. Bir anda oluyor 100 200. interneti çok kişi kullandığından oluyor herhalde. Ama Ethernet kablosuyla öyle olmaması gerekmez mi? Ani yükselmelerin önüne nasıl geçebilirim? Yardımcı olur musunuz? Artık çok sinirimi bozmaya başladı. Modemimizde eski bir modem. O yuzdende olabilir.

Ani yükselip alçalmalar bende de yasanıyor. Bu sorun bufferbloat adı veriliyor. Sen oyun oynarken modemin arkada oyun dısında bir paket yolluyor bunun sonucunda ani yükselip alçalmalar oluyor. Çözüm olarak Technopat'ın bir videosu var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı