Sürekli telefondan izlenme hissine kapılmak

348103

Hectopat
Artık konu paronayaklık seviyesine geldi. Telefon kullanamıyor hale geldim. Hemen konuya geçeyim misal yağmurlu bir hava dışarıdan yağmur sesleri gelirken telefondan film izleyeyim diyorum açıyorum Netflix'i buluyorum güzel bir film başlıyorum izlemeye ama kafama hep ya izleniyorsam deyip hemen kameraları elimle kapatıyorum ve filme odaklanamıyorum. Özel biri değilim biri benim telefonuma girse bulabileceği bir şey de yok. Normal arama yapan arkadaşlarımla konuşup Instagram'da takılan biriyim ama rahat edemiyorum. En yakın arkadaşım hatta akrabalarım bile bana virüs atmış beni izliyormuş gibi hissediyorum veya bilgisayara bakarken telefonun internet bağlantısını açamıyorum beni izlerler diye. Bu bir hastalık mı bilmiyorum ama artık bu hastalık çok sinirimi bozmaya başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tuşlu telefona geç o zaman. Ne yapmamızı bekliyorsun?

Hocam o zaman sağlık konuları da açılmasın forumun amacı yardımlaşmak değil mi bir konu açıyorum ve bilgi sahibi olan birinin veya bu olayı yaşamış birinin bana yardım etmesini bekliyorum eğer böyle boş mesajlarda bulunacaksanız bir daha hiç yazmayın iyi günler.

Hocam o zaman sağlık konuları da açılmasın forumun amacı yardımlaşmak değil mi bir konu açıyorum ve bilgi sahibi olan birinin veya bu olayı yaşamış birinin bana yardım etmesini bekliyorum eğer böyle boş mesajlarda bulunacaksanız bir daha hiç yazmayın iyi günler.
Şöyle bir şeyi deneyin o zaman. İstediğiniz zaman açıp kapatabiliyorsunuz kameranızı. Ayrıca bu sizin psikolojik bir sorununuz. Biz ne kadar tavsiye etsek de bunu kafanızda bitirecek olan sizsiniz. İyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı