Sürekli yutkunma takıntısı

Obirciga

Hectopat
Daha fazla  
2 gündür sürekli yutkunuyorum ve hayat kalitem ciddi derecede düştü. Nasıl aşabilirim bunu? Cidden çok sinir bozucu.

Yutkunmayı unutcak aktiviteler yapabilirsin. Arkadaşlarınla takılmak heyecanlı bir şeyler yapmak bunun geçmesini sağlayabilir. Şahsen ben öyle geçiriyordum.

@Obirciga

Yutkunmayı unutcak aktiviteler yapabilirsin. Arkadaşlarınla takılmak heyecanlı bir şeyler yapmak bunun geçmesini sağlayabilir. Şahsen ben öyle geçiriyordum.

Teşekkür ederim. Bir şeye odaklanınca kesiliyor. Fakat boşlukta kalınca yine yaşıyorum. Bundan tamamen kurtuldun mu?

@Obirciga

Teşekkür ederim. Bir şeye odaklanınca kesiliyor. Fakat boşlukta kalınca yine yaşıyorum. Bundan tamamen kurtuldun mu?

Evet tamamen kurtuldum onu düşünmemeye bak başka hobiler falan edin kısa süre içinde geçecektir.

@Obirciga

Bu arada sigara vs içiyor musun?

Son düzenleme:
Evet tamamen kurtuldum onu düşünmemeye bak başka hobiler falan edin kısa süre içinde geçecektir.

Bu arada sigara vs içiyor musun?

Hayır içmiyorum. Okuldayken aniden takıntı olmaya başladı.

Hayır içmiyorum. Okuldayken aniden takıntı olmaya başladı.

Anladım o halde sadece takıntıdır muhtemelen. Eğer uzun süre geçmezse yine de bir doktora görünmeni tavsiye ederim. Genizinde bir sorun olabilir.

Anladım o halde sadece takıntıdır muhtemelen. Eğer uzun süre geçmezse yine de bir doktora görünmeni tavsiye ederim. Genizinde bir sorun olabilir.
Senin takıntın kaç gün sürmüştü ?

Yutkunduğumu farkedince bana da oluyor. Aklıma getirdiniz başladı yine...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…